Posty: 308

Skąd: z Marmoty
spacer
Post Temat postu: Barley FK - KS Marmota DDD Kowalski Lublin -sparing-04.03.06
W sobotnie południe, nowo powstała drużyna Kamila Dworniczaka, podejmowała KS Marmotę. Rywal dla Barleyowców silny, gdyż marmota nie przegrała żadnego z ośmiu ostatnio rozegranych spotkań. "Świstaki" przystąpiły do meczu bez Radwana, Sowy i Kozziego. Jednak jak to przystało na medaliste obu edycji LAKP-u, nie pozostawili złudzeń rywalom, kto jest lepszy na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych. Barley stawiał silny opór, i wyprowadzał groźne kontry. W drużynie marmoty widać było większe doświadczenie i spokój w obronie. Piętą Achillesową BKF-u było zgranie, a właściwie jego brak. W drugiej połowie widać było braki kondycyjne w drużynie Dworniczaka. Marmota tą połowe wygrała wyraźnie, dobijając rywala jeszcze czterema golami. Widowisko stało na średnim poziomie gdyż stan murawy, uniemożliwiał wykazanie się techniką obu zespołom. Miejmy nadzieję że zespoły stworzą lepszy spektakl piłkarski na inauguracje Ligi.

spacer
jak wyjdziemy masowym skladem to nie powinniśmy mieć klopotów. z przodu nasza sila jest znana. najważniejsza jest defensywa.

papafranio

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 80

Skąd: znienacka
spacer
defensywe mamy dobra... nie ma co narzekac,szczerze mowiac,to ja przed meczem z Energy obawialem sie czy wytrzymam kondycyjnie,ale jak zobaczylem ze rezerwy nie mamy to sie zawzialem...pocisniemy ich znowu Very Happy

Gelo19

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 65

spacer
atak i pomoc mamy na wypasie obrone w sumie tez ale zawsze cos da sie poprawic. narazie nie chce mi sie w sparingach grac na wysokich obrotach ale w lakpie sie postaram tylko musze miec motywacje

Maniek
Prezes LAKP

Posty: 6970

spacer
motywacja jest taka - możemy wygrać ligę. może nie jest to niepowatarzalna szansa ale dotychczas najlepsza.