Po chuj to piszesz sto razy i jednocześnie się upierasz, że wiesz kto to jest??? Chcesz nas wkurwić jeszcze bardziej???

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Bazyl
spacer
to ja tez Ci powiem co i jak i tez Ci przypomne: sprawdzaj dowody bo to Ty tez jestes winny calemu temu zamieszaniu !

Co do meczu to bedzie ciezko wrecz bardzo cieszko wrecz Galacie gratulujemy 3 punkty

Zającjr

Posty: 1756

spacer
tak, jestem winny. rozstrzelajcie mnie. to nie ja brałem typów z osiedla tylko wy. ale skończmy ten temat.

spacer
zapowiada sie HIT kolejki , byleby obydwie ekipy ludzi uzbierały. Osobiście stawiam na remis

dajetempo

Posty: 39

spacer
Mecz zakończył sie wynikiem 5:5. Możnaby mieć tylko "pewne" zastrzezenia do sedziowania Smile
Nasz pomocnik z każdym meczem broni coraz lepiej i wyrasta na gwiazde!!! Laughing

TO możesz być prorokiem:D.

Mecz bardzo zacięty i wyrównany. Sędziowie bez komenatarz ale taki jest sport. Bramkarz czyli ja no dobry byłem:D

spacer
niestety uciekły pewne punkty, straciliśmy frajerskie bramki Twisted Evil dobrze ze wogole uratowalismy remis bo zapowiadało sie nieciekawie. Bazyl mocna druzyna, spodziewalismy sie trudnego meczu. Sędzia w drugiej połowie to po prostu żart był, nie znał prostych zasad piłki noznej, przez jego kontrowersyjne decyzje i ewidentne błędy mecz był strasznie newowy. Dzieki za mecz

spacer
z Malagenii Trójczak Grzegorz - zgadzam sie że pare błędów popełnił ale sędziował pierwszy raz poza tym mecz przynajmniej w drugiej połowie b. trudny do sędziowania

Pizza

Posty: 1741

spacer
Za to w pierwszej może z pięć razy jakiś faul gwizdnąłem i ogólnie sprzyjające warunki do ziewania były.

Czak

Posty: 181

spacer
Marcio napisał:

Co do zasad to znam je doskonale, nie ma w regulaminie takiego przepisu, że bramkarz w polu bramkowym jest nietykalny. Inna sprawa jak jest faulowany, a w tej sytuacji co była bramkarz zderzył się z napastnikiem i wina leżała po środku. Chciałbym zobaczyć Ciebie z gwizdkiem. Pozdro.

PSX

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 199

Skąd: BRAMKA SMS MALAGENII
spacer
Pizza napisał:

Druga połowa była o wiele bardziej zacięta !!

Maniek
Prezes LAKP

Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6970

Skąd: Marmota
spacer
nie no raczej bramkarz jest uprzywilejowany w piątce. co do sędziego to czepilbym się tego że bazyl kopał "piątki" z 10. metra od bramki, oraz troche malej ruchliwości arbitra, ale zwyczajowo jestem obrońcą sędziów, więc proszę o spokój.

PSX

Posty: 199

spacer
Co do tych "piątek" to sędzia został o tym poinformowany zaraz po meczu Very Happy i o kilku innych rzeczach też Wink

Pablo233

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 273

Skąd: GALATA LUBLIN
spacer
Ja sędziowałem już jeden mecz i wiem, że nie jest to łatwe zadanie.

Można mówić o złym bądź dobrym sędziowaniu. W sumie nie ma, co się kłócić - bo to już nic nie zmieni. Wydaje mi się, że dziś sędzia był trochę osamotniony w II połowie. Przy takiej nerwówce, jaka była przydałby mu się z jeden, bądź dwóch liniowych.

Błędy na korzyść Bazyla (obrońca wybił ręką piłkę z bramki; faul na naszym bramkarzu - nad którym zastanawiałem się czy gra z nami, czy przeciwko nam:P) i Galaty (faul w końcówce meczu - myślę, że chyba był).

Remis to sprawiedliwy wynik. Nie szło nam, Bazyl umiejętnie się bronił. Gratuluję pierwszych punktów Cool

Dla nas pierwsza strata punktów i zimny prysznic. W następnej kolejce wyjdziemy mocno zdeterminowani.

PSX

Posty: 199

spacer
Bramkarz rzeczywiście nie miał swojego dnia Very Happy Brak pierwszego bramkarza dawał się wam we znaki Smile

Czak

Posty: 181

spacer
Sędziowanie nie jest łatwe, to fakt i nie ma człowieka nie omylnego, starałem się sędziować sprawiedliwie. Wynik moim zdaniem odzwierciedla przebieg spotkania, więc chyba jest dobrze Laughing
PS. Prawda jest też taka, że nie wiadomo jak dobrze by się sędziowało to pretensje zawsze się znajdą.

Pablo233

Posty: 273

spacer
Mniejsze bądź większe kontrowersje Cool

Trafiłeś na ciężki mecz Razz... a nad nami jest jakieś fatum - zawsze w połowie I połowy meczu tracimy wypracowaną wcześniej przewagę. Trzeba to zmienić ... Twisted Evil