Posty: 187

Skąd: Sławinek
spacer
Post Temat postu:
Całą pierwszą połowę graliśmy w siedmiu. A pod koniec meczu już w dziewięciu, tylko tych dwóch co potem przyszło to najebani byli...

spacer
szkoda tej porazki bo do przerwy było tylko 3-2.robiłem w obronie co mogłem dopoki sił starczyło czyli na pierwsza połowe.w drugiej mielismy jeszcze kilka zrywów ale było mineło.gratuluje wygranej a ja mam satysfakcje ze w siedmiu przegrac 8-4 to i tak nie jest źle Laughing

Pizza

Posty: 1741

spacer
Ty w koszulce Barcelony grałeś?

Tak wogóle to zagraliśmy fatalny mecz. Skuteczność to ostatnia rzecz, jaką dzisiaj poprawnie wykonywaliśmy. Poza tym akcje mało składne, zero jakichkolwiek szybkich wymian piłek- krótko mówiąc- żenada. Jedyne, z czego się można cieszyć to wynik.

spacer
tak to ja Laughing w LAKPie zagrałem dopiero trzeci czy czwarty mecz i ten był jednym ze słabszych niestety ale coś tam zagrałem Laughing

Pizza

Posty: 1741

spacer
Według mnie występ na plus- ciężko było Cię przejść w defensywie. Moim skromnym zdaniem byłeś najjaśniejszą postacią w FC Sławinek dzisiejszego dnia.

Playmaker

Posty: 270

spacer
dzięki Very Happy Ty o ile sie nie myle to bezbłedny egzekutor karnego Cool ?? wczoraj miałem ciżeki dzien bo najpierw mecz tkkf-u a potem jeszcze 2 ligi w siatke i dzis po pierwszej połowie mnie zatkało ale licze na rewanz w nastepnej edycji Very Happy

spacer
BTW, wygrana z FC Sławinek była przerwaniem serii 14 przegranych gier z rzędu. Smile

Playmaker

Posty: 270

spacer
a na wyróznienie u nas zasłuzył matej który strzelił wszystkie cztery bramki Wink

Dzięki Cool
Ale to fakt, że cię trudno było przejść, a poza tym wszystkie główki wygrywałeś.

Ale panowie. Przegraliśmy, więc nie czas na lizanie się po fiutach, jak to w Pulp Fiction mówili, tylko za tydzięń z Władimirem (niedziela, g.12) stawia się cały skład i do końca rozgrywek tzreba nam wszystko wygrać!

Playmaker

Posty: 270

spacer
czasem potrafie docenic jak ktos dobrze zagra a Ty czterech bramek w jednym meczu jeszcze chyba nie strzeliłes Laughing z przyszłym tygodniem to zobacze bo poprawiam egzamin i nie wiem czy bede ale jak dobrze pojdzie to w niedziele dam rade,piatek i sobota odpadaja,zreszta w sobote chyba jade na 2 lige bo gramy na wyjezdzie wiec nawet bez egzaminu bym odpadł Confused no ale w niedziele jakos postaram sie byc,bo jesli dobrze pojdzie mi egzamin no i meczyk to w niedziele moge byc w stanie lekkiej niewarzkosci ale napewno w stanie do gry Laughing

graz

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 67

Skąd: FC Sławinek
spacer
bez kitu trzeba się cieszyć z tego wyniku, mimo że przegraliśmy bo zostawiliśmy sporo zdrowia. nawet pare akcji składnych zrobiliśmy. gdyby było nas wiecej to chyba wynik byłby na nasą kozyść. trzeba się sprężyć i zebrać skład na vładymir, chyba że od nich znowu się nie stawia na mecz.

Hardix

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 306

spacer
ja pierdole chujowo ze nie bylo skladu.. ja wtedy bylem na Barca - Valencia na Camp Nou wiec nie moglem pomoc, ale teraz juz jazdaaaaaaaaa !!!

.
.
.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LAKP Strona Główna » Wcześniejsze sezony / III Edycja / Archiwum meczów III edycji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)